Palikti atsiliepimą Jūs galite mūsų Facebook puslapyje. Palikdamas atsiliepimą Jūs sutinkate, kad jo turinys gali būti viešai pasiekiamas.
Tėvai prašė manęs nupirkti pratybų sąsiuvinius visai klasei. Galvojau, kad reikia imti išeiginę darbe, bet naršydama internete radau sąsiuvinis.lt parduotuvę ir viską padariau per valandą sėdėdama darbe.
Seva Martiniuk
Sutaupiau daug laiko. Pernai reikėjo važinėti per visus knygynus, sugaišau visą dieną. O dabar tėvų komitetui daviau 30€ ir jau po dviejų dienų sūnus atnešė namo visus reikiamus sąsiuvinius.
Pranas
Susimetėm visa klasė po 40€ ir po dviejų dienų gavome elektroniniu paštu ataskaitą – 15 eurų grąžinta į tėvų fondą, nupirkti ne tik pratybų sąsiuviniai, bet ir įmautės, braižybos popierius. Super.
Marjan Poznarskij
Esu mokytoja. Kiek vienais metais buvo problema, kad mokiniai vienu metu turėtų reikiamus pratybų sąsiuvinius. Šiais metais parodžiau internete, ko mums reikės, ir jau kitą pamoką visa klasė turėjo pratybų sąsiuvinius. Rekomenduoju kitiems mokytojams nieko nedaryti patiems, tegul tėvų komitetai rūpinasi šiuo klausimu. Mokytoja gali tik parodyti, ko reikia. Šitame portale yra beveik viskas, o ko nėra, greitai suranda ir atveža.
Simona
. Kasmet rugsėjo mėnesį išleisdavome vaikams 120€ (turim tris vaikus), neužtekdavo valstybinės kompensacijos. Dabar išleidau tik 70€ ir niekur nereikėjo važiuoti. Mūsų šeimai tai yra daug. Ačiū parduotuvės darbuotojams, puikiai padirbėta.
Marina Sčedriakova