Sąsiuvinius galima filtruoti pagal klasę ir pagal dalyką. Mokytojai dažniausiai pasirenka antrąjį būdą.

Jeigu nepavyksta surasti reikiamų pratybų sąsiuvinių, rekomenduojame parašyti užklausą ir per 4 valandas sulaukti vadybininko pagalbos. Sasiuvinis.lt vadybininkai (nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 10 d.) dirba 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę, kad suteiktų pagalbą maksimaliai greitai.

Parduotuvėje kiekvienai prekei nurodytos dvi kainos – mažmeninė ir grupinė. Mažmeninė kaina skirta pirkimui savo poreikiams, grupinė kaina taikoma, kai perkama visai klasei, mokyklai ir pan. Sasiuvinis.lt parduotuvės sistema orientuota į grupinius užsakymus.

Suradus reikiamą pratybų sąsiuvinį, reikia įrašyti kiekį. Paspaudus pavadinimą (aktyvi nuoroda), pasirinkta pozicija išsiskleis per visą ekraną. Tuomet Jūs galėsite pamatyti papildomą informaciją apie prekę ir įvesti reikiamą kiekį.

Pasirinkę reikiamą kiekį, nepamirškite paspausti mygtuką „atnaujinti“.

Kiekviename žingsnyje (puslapio apačioje) Jums parodoma bendra suma už visas anksčiau pasirinktas paslaugas. Jeigu užsakymas tampa grupiniu (perkama ne mažiau kaip 20 vnt iš vieno tiekėjo), galima pereiti prie antro žingsnio ir užsakyti mokinių vardus spausdinimą (personalizavimą) – kiekvinas sąsiuvinis bus pasirašytas mokinio  vardu. Šis žingsnis nėra privalomas, todėl jį galima praleisti.

Etapus (žingsnius) galima rinktis atsitiktine tvarka, galima grįžti atgal ir pan.

Tvirtinant užsakymą, galima keisti kiekius arba papildyti patį užsakymą.

Penktame žingsnyje reikia prisijungti arba užsiregistruoti (galima ir ankščiau), įvesti pristatymo būdą bei pasirinkti apmokėjimo būdą. Apmokėjimo būdas priklauso nuo pristatymo – jeigu pasirinksite paštomato paslaugą, apmokėti grynais nebus galima.

Penktame žingsnyje taip pat sukurta patogi paslauga rezervuoti pratybų sąsiuvinius iš anksto, dar neprasidėjus naujiems mokslo metams, su galimybe koreguoti prekių kiekius rugsėjo mėnesį išsiunčiant laišką SASIUVINIS.LT elektroninėje svetainėje nurodytais kontaktais arba tiesiog atsakyti į rezervacijos patvirtinimo laišką (REPLY).

Rezervuoti jums reikiamą pratybų sąsiuvinių kiekį elektroninėje parduotuvėje SASIUVINIS.LT galite nuo gegužės 10 d. iki rugpjūčio 1 d., bet ne vėliau kaip 13 dienos iki pristatymo. Rezervavimo paslaugai ir rezervuoto prekių kiekio koregavimui netaikomi jokie papildomi mokesčiai.

Rezervavimo funkcija naudotis labai lengva. Užsisakykite prekes įprastu būdu, o paskutiniame  žingsnyje pažymėkite varnele „Rezervuoti“. Rugsėjo mėnesį pratybų sąsiuvinių užsakymas bus pristatytas Jums patogiu metu. Dėl pristatymo detalių su Jumis susisieks SASIUVINIS.LT vadybininkas telefonu arba elektroniniu paštu.

Apie kiekvieno vykdymo etapą Jūs būsite informuoti el. paštu.

Dažniausiai užduodamus klausimus rasite skyriuje DUK.

Liko tik pasirinkti pratybų sąsiuvinius…. Laukiame Jūsų užsakymo  arba rezervacijos.