Sąsiuvinius galima filtruoti pagal klasę ir pagal dalyką. Mokytojai dažniausiai pasirenka antrąjį būdą.

Jeigu nepavyksta surasti reikiamų pratybų sąsiuvinių, rekomenduojame parašyti užklausą ir per 4 valandas sulaukti vadybininko pagalbos. Sasiuvinis.lt vadybininkai (nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 10 d.) dirba 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę, kad suteiktų pagalbą maksimaliai greitai.

Parduotuvėje kiekvienai prekei nurodytos dvi kainos – mažmeninė ir grupinė. Mažmeninė kaina skirta pirkimui savo poreikiams, grupinė kaina taikoma, kai perkama visai klasei, mokyklai ir pan.

Sasiuvinis.lt parduotuvės sistema orientuota į grupinius užsakymus, todėl pirkti tik savo poreikiams finansiškai nėra naudinga.

Suradus reikiamą pratybų sąsiuvinį, reikia įrašyti kiekį. Paspaudus pavadinimą (aktyvi nuoroda), pasirinkta pozicija išsiskleis per visą ekraną. Tuomet Jūs galėsite pamatyti papildomą informaciją apie prekę.

Pasirinkę reikiamą kiekį, nepamirškite paspausti mygtuką „atnaujinti“.

Kiekviename žingsnyje (puslapio apačioje) Jums parodoma bendra suma už visas anksčiau pasirinktas paslaugas. Jeigu užsakymas tampa grupiniu (perkama ne mažiau kaip 25 vnt), galima pereiti prie antro žingsnio ir personalizuoti visus pasirinktus sąsiuvinius. Šis žingsnis nėra privalomas, todėl jį galima praleisti.

Etapus (žingsnius) galima rinktis atsitiktine tvarka, galima grįžti atgal ir pan.

Tvirtinant užsakymą, galima keisti kiekius arba papildyti patį užsakymą.

Penktame žingsnyje reikia prisijungti arba užsiregistruoti (galima ir ankščiau), įvesti pristatymo būdą bei pasirinkti apmokėjimo būdą. Apmokėjimo būdas priklauso nuo pristatymo – jeigu pasirinksite paštomato paslaugą, apmokėti grynais nebus galima.

Apie kiekvieno vykdymo etapą Jūs būsite informuoti el. paštu.

Dažniausiai užduodamus klausimus rasite skyriuje DUK.

Liko tik pasirinkti pratybų sąsiuvinius…. Laukiam Jūsų užsakymo.