Pasirinktų prekių pristatymas į kainą nėra įtrauktas. Pristatymo kaina bus suskaičiuota penktame užsakymo žingsnyje – po pristatymo adreso įvedimo. Kai kurie pristatymo būdai yra nemokami – Omniva, kurjeris Vilniuje.

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.

Užsisakius prekes į artimiausią Omnivos paštomatą arba kurjerio paslaugas, visų leidyklų prekės išskyrus leidyklos “Šviesa” Pirkėjui pateikiamos per 3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.

Atsiskaitymas siuntos gavimo momentu grynaisiais:

* visų leidyklų prekės išskyrus “Šviesa” pristatomos per 5 darbo dienas (Vilniuje per 4 d.dienas) nuo prekių pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momento (nuo užsakymo patvirtinimo).

* užsisakius leidyklos “Šviesa”prekes jos  Pirkėjui pateikiamos per 11-15 darbo dienų po apmokėjimo gavimo arba pardavimo sutarties sudarymo momento (nuo užsakymo patvirtinimo). Ši nuostata galioja tik grupiniams užsakymams.

Suderintas pristatymo būdas gali būti pakeistas į kitą, bet ne blogesnį, pvz iš “paštomato” į “kurjerį”. Apie tokį pakeitimą Pirkėjas yra informuojamas raštu – pridėdama pastaba prie užsakymo.

Nuo rugsėjo 1 iki rugsėjo 15 dėl staiga išaugusios paklausos pristatymo terminas gali nežymiai padidėti.