Taip, galima.

Jums sukurta patogi paslauga rezervuoti pratybų sąsiuvinius iš anksto, dar neprasidėjus naujiems mokslo metams, su galimybe koreguoti prekių kiekius rugsėjo mėnesį išsiunčiant laišką SASIUVINIS.LT elektroninėje svetainėje nurodytais kontaktais. Rezervuoti jums reikiamą pratybų sąsiuvinių kiekį elektroninėje parduotuvėje SASIUVINIS.LT galite nuo gegužės 15 d. iki rugpjūčio 15 d. Rezervavimo paslaugai ir rezervuoto prekių kiekio koregavimui netaikomi jokie papildomi mokesčiai.

Rezervavimo funkcija naudotis labai lengva. Užsisakykite prekes įprastu būdu, o paskutiniame  žingsnyje pažymėkite varnele „Rezervuoti“.

Rugsėjo mėnesį pratybų sąsiuvinių užsakymas bus pristatytas Jums patogiu metu. Dėl pristatymo detalių su Jumis susisieks SASIUVINIS.LT vadybininkas telefonu arba elektroniniu paštu.

Šią informaciją sužinosite pasikonsultavę su dalykų mokytojais. Rekomenduojame du būdus: mokytojas pasirenka ir užsako tinkamiausią mokamąją medžiagą; tėvų komiteto atstovas kartu su mokytoju pasirenka iš asortimento, o tėvai užsako.

Priežasčių gali būti kelios: jau nebegamina arba šiuo momentu nėra sandėlyje. Bet kokiu atveju reikia parašyti užklausą. Atsakysime per 4 valandas (nuo rugsėjo 1 iki rugsėjo 15d.)
Grupinė kaina – gamintojo kaina be prekybinio antkainio. Pvz., jeigu gamintojo (spaustuvės arba leidyklos) vieno sąsiuvinio spausdinimo kaina 1€, parduotuvė parduoda už 2€, tokiu atveju prekybinis antkainis sudaro 100 proc. Grupinė kaina taikoma užsakymams nuo 25 vnt. (iš vienos leidyklos).

Sasiuvinis.lt parduotuvė bendradarbiauja su visomis mokomąją literatūrą leidžiančiomis Lietuvos leidyklomis. Jeigu užsakote vieno gamintojo (leidyklos) ne mažiau kaip 25 vnt. pratybų sąsiuvinių, kaina automatiškai tampa gamintojo pardavimo kaina. Tai pasiekti paprasta, nes klasėje paprastai mokosi 30 mokinių. Jeigu klasėje mažiau mokinių, kad galėtumėte pateikti grupinį užsakymą, galite kooperuotis su kita klase mokykloje arba užsakinėti iš karto kelių dalykų pratybų sąsiuvinius. DĖMESIO – 25 vnt. turi būti iš vienos leidyklos, o ne vienos pozicijos.

Gamintojai yra skirtinguose Lietuvos miestuose ir juos aplankyti užima nemažai laiko bei nėra nemokama (transportas, kuras ir pan.). Be to, ne visi sąsiuviniai visada yra sandėlyje, gamintojai nedaro personalizacijos ir nekonsultuoja dėl kitų leidyklų leidinių. Sąsiuvinis.lt yra nepriklausomas portalas, nesusijęs su konkrečiu gamintoju.

Personalizacija užsakoma pateikiant grupinį užsakymą. Tam reikia prisegti failą pagal nurodytą pavyzdį. Tinka bet koks ne paveikslinis failas – excel, word, pdf (ne nuotrauka), tekstinis ir pan. Netinka JPG, PNG ir pan. Faile turi būti mokinių sąrašas (vardas ir pavardė) ir nurodyta klasė (klasės raidė).

Pirkdamas sąsiuvinis.lt parduotuvėje šis vidurkis siekia 23€. Sutaupote 18€ lyginant su pirkimais kitose parduotuvėse, kur dar reikia nuvykti ir kur nėra personalizavimo paslaugos.
Taip, reikia tiesiog atsakyti į gautą užsakymo patvirtinimo laišką ir prisegti tekstinį (word, excel, txt ir pan.formato) failą. Personalizavimas yra nemokama paslauga, todėl papildomai mokėti nereikės.

Pasirinkti sąsiuviniai saugojami Jūsų profilyje neribotą laiką, tad galima neskubant rinktis reikiamus sąsiuvinius ir formuoti grupinį užsakymą.
Rekomendacija: sujungiant kuo daugiau klasių, užsakymą Jums pristatysime bei administruosime nemokamai. Žr. skyrių „Nemokamos paslaugos“.

Kiekvienoje vykdymo stadijoje Jūs gausite atitinkamą pranešimą į nurodytą el. paštą.

Pateikiant užsakymą, galima pereiti į bet kurį žingsnį ir nesilaikyti eiliškumo. Numatyti žingsniai yra tik rekomendacinio pobūdžio ir skirti padėti pildyti formą.